Short Story

Zbiórka funduszy dla Yedrolling.

Wsparcie dla krakowskiej Wspólnoty Yedrolling

by Olga

  • Not Set

    Funding Goal
  • 810,00 

    Funds Raised
  • Campaign Never Ends

    Campaign End Method
Raised Percent :
0%
Minimum amount is zł10 Maximum amount is zł10000 Put a valid number
Polska, Kraków, Poland

Olga

1 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Campaign Story

Droga Rodzino Wadżry,

 

Jako krakowska Wspólnota zwracamy się do Wszystkich z prośbą o pomoc w finansowaniu naszego ośrodka Yedrolling. W lokalu mieszczącym się przy ulicy Koletek 1/23 w Krakowie regularnie odbywają się różnego rodzaju praktyki takie jak Jantra Joga, Czod, Ganapudże, Krótkie Tuny oraz kursy z instruktormi Santi Maha Sanghi.

 

W Krakowie jest nas około dwudziestu praktykujących, jednak mimo usilnych działań nie potrafimy samodzielnie utrzymać naszej Gompy. Bardzo nie chcielibyśmy stracić tego miejsca, ponieważ Gompa znajduje się w ścisłym centrum Krakowa (2 minuty pieszo na Wawel) i jest miejscem o świetnej energii. W 2015 roku Czogjal Namkhai Norbu nadał nazwę krakowskiemu Lingowi : Yedrolling, co oznacza Ling Pierwotej Wolności. W naszej Gompie mamy Geko, który opiekuje się miejscem oraz dokłada się do czynszu, wynajmujemy naszą przestrzeń na lekcje języka tybetańskiego, Ustawienia Hellingerowskie. Organizujemy również małe akcje typu licytacje książek, aby zebrać fundusze potrzebne do funkcjonowania ośrodka.

 

Każdego miesiąca płacimy czynsz w wysokości 1150 złotych. Rachunki to wydatki rzędu od 400 zł (lato)  do 800 zł (zima). Geko każdego miesiąca dokłada 600 złotych. Z wynajmu Gompy, drobnych sprzedaży oraz zbiórki na miejscu miesięcznie jesteśmy w stanie zebrać około 400 złotych. Brakuje nam zatem kwoty rzędu 500-600 złotych miesięcznie. Jeżeli podczas tej zbiórki udałoby nam się zdobyć jakiś nadmiar pieniędzy, chcielibyśmy przeznaczyć je na drobne prace naprawcze, typu remont pokoju Geko, kuchni.

 

Zapraszamy zatem wszystkich chętnych do wsparcia Yedrolling oraz do odwiedzania Krakowa. Pozdrawiamy!
Gakyil Yedrolling
Name Donate Amount Date
Anonymous 200,00  June 10, 2018
Anonymous 10,00  May 16, 2018
Anonymous 100,00  May 16, 2018
Anonymous 500,00  May 16, 2018